KPT6E14-19SWDZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT6E14-19SWDZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 19POS INLINE SKT
Foi de date: KPT6E14-19SWDZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT6E14-19SWDZ
Număr parc KPT6E14-19SWDZ Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 19POS INLINE SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1200 pcs Fișa cu date KPT6E14-19SWDZ.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume KPT6E1419SWDZ
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Codul producătorului KPT6E14-19SWDZ
Diametru mare furnizat 14-19 Caracteristici Shielded, Shrink Boot Adapter
Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Descriere CONN PLUG 19POS INLINE SKT
Ratingul curent 7.5A Curent - maxim / contact Bayonet Lock