KPT2E22-55PXEX
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT2E22-55PXEX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Foi de date: KPT2E22-55PXEX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT2E22-55PXEX
Număr parc KPT2E22-55PXEX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1291 pcs Fișa cu date KPT2E22-55PXEX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT2E22-55PXEX
KPT2E2255PXEX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)