KPT1E22-55PDZ
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT1E22-55PDZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT1E22-55PDZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT1E22-55PDZ
Număr parc KPT1E22-55PDZ Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5043 pcs Fișa cu date KPT1E22-55PDZ.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici Shrink Boot Adapter Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7.5A