KPT08P22-55S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08P22-55S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08P22-55S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 661 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 661 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT08P22-55S
Număr parc KPT08P22-55S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 661 pcs Fișa cu date KPT08P22-55S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT08P22-55S
KPT08P2255S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)