KPT08F22-55S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08F22-55S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08F22-55S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 434 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 434 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT08F22-55S
Număr parc KPT08F22-55S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 434 pcs Fișa cu date KPT08F22-55S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT08F22-55S
KPT08F2255S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT08F8-2P
KPT08F8-2P
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
In stoc: 690 pcs
Descarca: KPT08F8-2P.pdf
RFQ
KPT08F24-61SX
KPT08F24-61SX
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP
In stoc: 6912 pcs
Descarca: KPT08F24-61SX.pdf
RFQ
KPT08F22-55SW
KPT08F22-55SW
Descriere: CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP