KPT07P22-55PX
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07P22-55PX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT07P22-55PX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 395 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 395 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT07P22-55PX
Număr parc KPT07P22-55PX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 395 pcs Fișa cu date KPT07P22-55PX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ambalare Bulk Alte nume IKPT07P22-55PX
KPT07P2255PX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)