KPT07F18-32S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07F18-32S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT07F18-32S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 889 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 889 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT07F18-32S
Număr parc KPT07F18-32S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 889 pcs Fișa cu date KPT07F18-32S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ambalare Bulk Alte nume IKPT07F18-32S
KPT07F1832S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)