KPT07F16-26S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07F16-26S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 26POS W/SKT JAM NUT
Foi de date: 1.KPT07F16-26S.pdf2.KPT07F16-26S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 827 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 827 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT07F16-26S
Număr parc KPT07F16-26S Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 26POS W/SKT JAM NUT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 827 pcs Fișa cu date 1.KPT07F16-26S.pdf2.KPT07F16-26S.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume IKPT07F16-26S
KPT07F1626S
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Codul producătorului KPT07F16-26S
Diametru mare furnizat 16-26 Caracteristici Strain Relief
Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Descriere CONN RCPT 26POS W/SKT JAM NUT
Ratingul curent 7.5A Curent - maxim / contact Bayonet Lock