KPT07B22-41P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07B22-41P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului KPT 41C 41#20 PIN RECP
Foi de date: KPT07B22-41P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT07B22-41P
Număr parc KPT07B22-41P Producător ITT Cannon, LLC
cantitate valabila 3419 pcs Fișa cu date KPT07B22-41P.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute -
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Codul producătorului KPT07B22-41P Diametru mare furnizat 22-41
Caracteristici Strain Relief Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Descriere KPT 41C 41#20 PIN RECP Ratingul curent 7.5A, 13A