KPT07A16-23P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07A16-23P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 23POS W/PIN JAM NUT
Foi de date: 1.KPT07A16-23P.pdf2.KPT07A16-23P.pdf3.KPT07A16-23P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT07A16-23P
Număr parc KPT07A16-23P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 23POS W/PIN JAM NUT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3235 pcs Fișa cu date 1.KPT07A16-23P.pdf2.KPT07A16-23P.pdf3.KPT07A16-23P.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute -
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume IKPT07A16-23P
KPT07A1623P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 23
Tipul de montare Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Codul producătorului KPT07A16-23P
Diametru mare furnizat 16-23 Caracteristici -
Descriere extinsă 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Descriere CONN RCPT 23POS W/PIN JAM NUT
Ratingul curent 7.5A, 13A Curent - maxim / contact Bayonet Lock