KPT06J22-41S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06J22-41S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 41POS INLINE W/SKT
Foi de date: 1.KPT06J22-41S.pdf2.KPT06J22-41S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT06J22-41S
Număr parc KPT06J22-41S Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 41POS INLINE W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3354 pcs Fișa cu date 1.KPT06J22-41S.pdf2.KPT06J22-41S.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume IKPT06J22-41S
KPT06J2241S
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Codul producătorului KPT06J22-41S
Diametru mare furnizat 22-41 Caracteristici Backshell, Sealing Gland, Strain Relief
Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Descriere CONN PLUG 41POS INLINE W/SKT
Ratingul curent 7.5A, 13A Curent - maxim / contact Bayonet Lock