KPT06J18-32P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06J18-32P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06J18-32P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 480 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT06J18-32P
Număr parc KPT06J18-32P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 480 pcs Fișa cu date KPT06J18-32P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT06J18-32P
KPT06J1832P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell, Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT06J18-32S
KPT06J18-32S
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
In stoc: 536 pcs
Descarca: KPT06J18-32S.pdf
RFQ
KPT06J18-32PW
KPT06J18-32PW
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP