KPT06F22-34P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06F22-34P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06F22-34P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 599 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT06F22-34P
Număr parc KPT06F22-34P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 599 pcs Fișa cu date KPT06F22-34P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-34 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT06F22-34P
KPT06F2234P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 34 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 34 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)