KPT06F20-41P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06F20-41P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06F20-41P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT06F20-41P
Număr parc KPT06F20-41P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1178 pcs Fișa cu date KPT06F20-41P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT06F20-41P
KPT06F2041P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)