KPT06F20-16SW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06F20-16SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06F20-16SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 851 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT06F20-16SW
Număr parc KPT06F20-16SW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 851 pcs Fișa cu date KPT06F20-16SW.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT06F20-16SW
KPT06F2016SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT06F20-16S
KPT06F20-16S
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP