KPT06F18-11SW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06F18-11SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06F18-11SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 992 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT06F18-11SW
Număr parc KPT06F18-11SW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 992 pcs Fișa cu date KPT06F18-11SW.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT06F18-11SW
KPT06F1811SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)