KPT06F16-26S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06F16-26S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06F16-26S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT06F16-26S
Număr parc KPT06F16-26S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1155 pcs Fișa cu date KPT06F16-26S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT06F16-26S
KPT06F1626S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT06F16-26PY
KPT06F16-26PY
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE
In stoc: 1156 pcs
Descarca: KPT06F16-26PY.pdf
RFQ
KPT06F16-26PW
KPT06F16-26PW
Producători: ITT Cannon, LLC
In stoc: 1280 pcs
Descarca: KPT06F16-26PW.pdf
RFQ
KPT06F16-26SZ
KPT06F16-26SZ
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Descarca: KPT06F16-26SZ.pdf
KPT06F16-26PA206
KPT06F16-26PA206
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Descarca: KPT06F16-26PA206.pdf
KPT06F16-26SW
KPT06F16-26SW
Descarca: KPT06F16-26SW.pdf
KPT06F16-26SA71
KPT06F16-26SA71
Descarca: KPT06F16-26SA71.pdf
KPT06F16-26SA206
KPT06F16-26SA206
Descarca: KPT06F16-26SA206.pdf
KPT06F16-26PZ
KPT06F16-26PZ
Descarca: KPT06F16-26PZ.pdf
KPT06F16-26SY
KPT06F16-26SY
Descarca: KPT06F16-26SY.pdf
KPT06F16-26PF187
KPT06F16-26PF187
Descarca: KPT06F16-26PF187.pdf
KPT06F16-26SWA206
KPT06F16-26SWA206
Descarca: KPT06F16-26SWA206.pdf
KPT06F16-26PA71
KPT06F16-26PA71
Descarca: KPT06F16-26PA71.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW