KPT06F14-19S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06F14-19S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06F14-19S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT06F14-19S
Număr parc KPT06F14-19S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1239 pcs Fișa cu date KPT06F14-19S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT06F14-19S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)