KPT06E20-16PDZ
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06E20-16PDZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06E20-16PDZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 697 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT06E20-16PDZ
Număr parc KPT06E20-16PDZ Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 697 pcs Fișa cu date KPT06E20-16PDZ.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT06E2016PDZ
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Shrink Boot Adapter
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)