KPT04A16-23P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT04A16-23P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT04A16-23P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT04A16-23P
Număr parc KPT04A16-23P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1503 pcs Fișa cu date KPT04A16-23P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-23 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT04A16-23P
KPT04A1623P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 23 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)