KPT02E24-61SWEW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E24-61SWEW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 61POS GOLD SLDR
Foi de date: KPT02E24-61SWEW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 824 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E24-61SWEW
Număr parc KPT02E24-61SWEW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 61POS GOLD SLDR Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 824 pcs Fișa cu date KPT02E24-61SWEW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E24-61SWEW
KPT02E2461SWEW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)