KPT02E18-32P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E18-32P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02E18-32P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E18-32P
Număr parc KPT02E18-32P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1496 pcs Fișa cu date KPT02E18-32P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E18-32P
KPT02E1832P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT02E18-32PA71
KPT02E18-32PA71
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
In stoc: 5103 pcs
Descarca: KPT02E18-32PA71.pdf
RFQ
KPT02E18-32PEW
KPT02E18-32PEW
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER