KPT02E14-19PEX
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E14-19PEX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Foi de date: KPT02E14-19PEX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E14-19PEX
Număr parc KPT02E14-19PEX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2122 pcs Fișa cu date KPT02E14-19PEX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Ratingul curent 7.5A