KPT02A22-55PEW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02A22-55PEW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Foi de date: KPT02A22-55PEW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02A22-55PEW
Număr parc KPT02A22-55PEW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1159 pcs Fișa cu date KPT02A22-55PEW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02A22-55PEW
KPT02A2255PEW
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT02A22-41P
KPT02A22-41P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
In stoc: 1024 pcs
Descarca: KPT02A22-41P.pdf
RFQ
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN RCPT 55POS W/PIN BOX