KPT02A20-24S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02A20-24S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02A20-24S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02A20-24S
Număr parc KPT02A20-24S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1518 pcs Fișa cu date KPT02A20-24S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02A20-24S
KPT02A2024S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT02A20-16SW
KPT02A20-16SW
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
In stoc: 975 pcs
Descarca: KPT02A20-16SW.pdf
RFQ
KPT02A20-24SX
KPT02A20-24SX
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP