KPT02A14-18PX
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02A14-18PX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02A14-18PX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02A14-18PX
Număr parc KPT02A14-18PX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2216 pcs Fișa cu date KPT02A14-18PX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT02A1418PX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT02A14-18SW
KPT02A14-18SW
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
In stoc: 1926 pcs
Descarca: KPT02A14-18SW.pdf
RFQ
KPT02A14-18S
KPT02A14-18S
Producători: Cannon
In stoc: 2292 pcs
Descarca: KPT02A14-18S.pdf
RFQ
KPT02A14-18P
KPT02A14-18P
Descriere: CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP