KPT02A12-10PA71
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02A12-10PA71
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02A12-10PA71.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT02A12-10PA71
Număr parc KPT02A12-10PA71 Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1984 pcs Fișa cu date KPT02A12-10PA71.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02A12-10PA71
KPT02A1210PA71
Q9783479
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)