KPT01J22-55P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01J22-55P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01J22-55P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 613 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01J22-55P
Număr parc KPT01J22-55P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 613 pcs Fișa cu date KPT01J22-55P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT01J22-55P
KPT01J2255P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell, Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)