KPT01F20-24P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01F20-24P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01F20-24P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01F20-24P
Număr parc KPT01F20-24P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1039 pcs Fișa cu date KPT01F20-24P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT01F20-24P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)