KPT01F18-30P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01F18-30P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01F18-30P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT01F18-30P
Număr parc KPT01F18-30P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3769 pcs Fișa cu date KPT01F18-30P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-30 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT01F18-30P
KPT01F1830P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 30 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)