KPT01F14-19P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01F14-19P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01F14-19P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01F14-19P
Număr parc KPT01F14-19P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1465 pcs Fișa cu date KPT01F14-19P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT01F14-19P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT01F14-19S
KPT01F14-19S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
In stoc: 1150 pcs
Descarca: KPT01F14-19S.pdf
RFQ
KPT01F14-19PW
KPT01F14-19PW
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
In stoc: 1294 pcs
Descarca: KPT01F14-19PW.pdf
RFQ
KPT01F14-19PX
KPT01F14-19PX
Descarca: KPT01F14-19PX.pdf
KPT01F14-19PYA206
KPT01F14-19PYA206
Descriere: KPT 19C 19#20 PIN RECP
Descarca: KPT01F14-19PYA206.pdf
KPT01F14-19PA71
KPT01F14-19PA71