KPT01E20-16PDZ
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01E20-16PDZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01E20-16PDZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 759 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01E20-16PDZ
Număr parc KPT01E20-16PDZ Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 759 pcs Fișa cu date KPT01E20-16PDZ.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT01E2016PDZ
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Shrink Boot Adapter
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)