KPT01B20-39S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01B20-39S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 39POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01B20-39S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 435 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01B20-39S
Număr parc KPT01B20-39S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 39POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 435 pcs Fișa cu date KPT01B20-39S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT01B20-39S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)