KPT01A20-41S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01A20-41S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01A20-41S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 769 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01A20-41S
Număr parc KPT01A20-41S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 769 pcs Fișa cu date KPT01A20-41S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT01A20-41S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)