KPT00P22-32S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT00P22-32S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT00P22-32S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 785 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 785 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT00P22-32S
Număr parc KPT00P22-32S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 785 pcs Fișa cu date KPT00P22-32S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT00P22-32S
KPT00P2232S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)