KPT00J22-55S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT00J22-55S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT00J22-55S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 586 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT00J22-55S
Număr parc KPT00J22-55S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 586 pcs Fișa cu date KPT00J22-55S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT00J22-55S
KPT00J2255S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell, Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)