KPT00F16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT00F16-26P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN
Foi de date: KPT00F16-26P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT00F16-26P
Număr parc KPT00F16-26P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5946 pcs Fișa cu date KPT00F16-26P.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume KPT00F1626P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount, Flange Codul producătorului KPT00F16-26P
Diametru mare furnizat 16-26 Caracteristici Strain Relief
Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Descriere CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN
Ratingul curent 7.5A Curent - maxim / contact Bayonet Lock