KPT00B18-32P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT00B18-32P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT00B18-32P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 812 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT00B18-32P
Număr parc KPT00B18-32P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 812 pcs Fișa cu date KPT00B18-32P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT00B1832P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)