KPSR2E22-55S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSR2E22-55S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 579 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSR2E22-55S
Număr parc KPSR2E22-55S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 579 pcs Fișa cu date
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A