KPSE7E12-10SWDZ
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE7E12-10SWDZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE7E12-10SWDZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPSE7E12-10SWDZ
Număr parc KPSE7E12-10SWDZ Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4586 pcs Fișa cu date KPSE7E12-10SWDZ.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE7E12-10SWDZ
KPSE7E1210SWDZ
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Shrink Boot Adapter
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)