KPSE08F14-12SW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE08F14-12SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE08F14-12SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 805 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE08F14-12SW
Număr parc KPSE08F14-12SW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 805 pcs Fișa cu date KPSE08F14-12SW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume KPSE08F1412SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 12 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)