KPSE08E22-55P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE08E22-55P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE08E22-55P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 424 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE08E22-55P
Număr parc KPSE08E22-55P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 424 pcs Fișa cu date KPSE08E22-55P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE08E22-55P
KPSE08E2255P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)