KPSE08B20-16SW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE08B20-16SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE08B20-16SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 446 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE08B20-16SW
Număr parc KPSE08B20-16SW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 446 pcs Fișa cu date KPSE08B20-16SW.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume KPSE08B2016SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection - Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)