KPSE07P20-41S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE07P20-41S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE07P20-41S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPSE07P20-41S
Număr parc KPSE07P20-41S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7036 pcs Fișa cu date KPSE07P20-41S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE07P20-41S
KPSE07P2041S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPSE08A12-10S
KPSE08A12-10S
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
In stoc: 764 pcs
Descarca: KPSE08A12-10S.pdf
RFQ
KPSE07P20-39S
KPSE07P20-39S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
In stoc: 6206 pcs
Descarca: KPSE07P20-39S.pdf
RFQ
KPSE07P20-41SX
KPSE07P20-41SX
Descriere: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP