KPSE07P12-10S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE07P12-10S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE07P12-10S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPSE07P12-10S
Număr parc KPSE07P12-10S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1212 pcs Fișa cu date KPSE07P12-10S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE07P12-10S
KPSE07P1210S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)