KPSE06P18-11P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06P18-11P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE06P18-11P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06P18-11P
Număr parc KPSE06P18-11P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1195 pcs Fișa cu date KPSE06P18-11P.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume KPSE06P1811P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)