KPSE06F18-11P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06F18-11P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE06F18-11P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06F18-11P
Număr parc KPSE06F18-11P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1226 pcs Fișa cu date KPSE06F18-11P.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume KPSE06F1811P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Caracteristici Strain Relief Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 13A
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPSE06F18-11PA30
KPSE06F18-11PA30
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
In stoc: 1088 pcs
Descarca: KPSE06F18-11PA30.pdf
RFQ
KPSE06F1623PF0
KPSE06F1623PF0
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CIRCULAR
In stoc: 2512 pcs
Descarca: KPSE06F1623PF0.pdf
RFQ
KPSE06F16-8SXDN
KPSE06F16-8SXDN
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Descarca: KPSE06F16-8SXDN.pdf
KPSE06F18-11PWA206
KPSE06F18-11PWA206
In stoc: 975 pcs
Descarca: KPSE06F18-11PWA206.pdf
KPSE06F16-8SF187
KPSE06F16-8SF187
Descarca: KPSE06F16-8SF187.pdf
KPSE06F18-11PX
KPSE06F18-11PX
Descarca: KPSE06F18-11PX.pdf
KPSE06F16-8SY
KPSE06F16-8SY
Descarca: KPSE06F16-8SY.pdf
KPSE06F18-11PF0
KPSE06F18-11PF0
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Descarca: KPSE06F18-11PF0.pdf
KPSE06F18-11PA206
KPSE06F18-11PA206
In stoc: 872 pcs
Descarca: KPSE06F18-11PA206.pdf
KPSE06F16-8SX
KPSE06F16-8SX
Descarca: KPSE06F16-8SX.pdf
KPSE06F16-8SW
KPSE06F16-8SW
Descarca: KPSE06F16-8SW.pdf
KPSE06F18-11PA206F0
KPSE06F18-11PA206F0
Descarca: KPSE06F18-11PA206F0.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW