KPSE06E20-41SW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06E20-41SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE06E20-41SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 828 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06E20-41SW
Număr parc KPSE06E20-41SW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 828 pcs Fișa cu date KPSE06E20-41SW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE06E20-41SW
KPSE06E2041SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)