KPSE06E12-10SWF0
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06E12-10SWF0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Foi de date: KPSE06E12-10SWF0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06E12-10SWF0
Număr parc KPSE06E12-10SWF0 Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2213 pcs Fișa cu date KPSE06E12-10SWF0.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 12-10
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPSE ambalare Bulk
Alte nume IKPSE06E12-10SWF0
KPSE06E1210SWF0
Orientare W
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 10
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Backshell, Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.043" (26.49mm)