KPSE06A24-61SW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06A24-61SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE06A24-61SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 400 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06A24-61SW
Număr parc KPSE06A24-61SW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 400 pcs Fișa cu date KPSE06A24-61SW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE06A24-61SW
KPSE06A2461SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)